Ana Sayfa
Mağaza
Favori Listesi0

banner

KASIM AYINA ÖZEL  FIRSAT ÜRÜNLERİNDE   %40 İNDİRİM

(+90) 262 642 70 07

Son İncelenen

HECE PROMOSYON

2011’den bu yana promosyon ve reklam sektöründe faaliyet gösteren Hece Promosyon, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekibi ile Türkiye promosyon ve tekstil sektöründe ürün yelpazesi en geniş şirketler grubudur. İlk hedefi müşteri memnuniyeti olan, güçlü ve dinamik kadrosuyla Dünya’daki gelişmeleri yakından takip eden ve kendisini güncel tutan bir şirkettir.

PROMOSYON

Firmalar artık pahalı reklam araçları kullanmadan kendilerini daha fazla kişiye, daha ucuz olarak tanıtmak için promosyonu tercih ediyor. İngilizce “yükselmek” anlamına gelen promosyon Dünya üzerinde ciddi yatırımların yapıldığı bir alandır. Hece promosyon, markalaşmak isteyen firmalar için hayatın her alanına hitap eden sık kullanılan ürünleri tercih ederek, marka konseptine en uygun olan promosyon ürünlerini onlar için kusursuz bir şekilde üretmektedir. 

BİZ ?

Hece Promosyon, çalışma hayatında iş ahlakını öncelleyen, birlikte çalıştığı firmalara yükselme yolunda ışık tutan ve sektördeki tecrübeleri sayesinde iş ortaklarını en kısa sürede zirveye taşıyan köklü bir kuruluştur. Bir işte zirveye ulaşmak kadar önemli olan bir diğer şeyde zirvede kalabilmektir. Zirvede kalmak isteyen tüm müşterileri için sürdürülebilir bir başarı sunmaktadır.

HECE PROMOSYON AİLESİ

Hece Promosyon ailesi promosyon, reklam ve tekstilde sektöre yön veren profesyonel ekibi ile sektörde söz sahibi olan bir firmadır. Sektörde vermiş olduğu güven ile iyi referanslara sahip olan üretici bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışında aktif çalışan Hece Promosyon, işine gösterdiği özen ile sektördeki yerini korumaya ve daha iyisini elde etmek için çalışmalarına devam etmektedir.

BASKI BİLGİLERİ

Hece Promosyon, milyonlarca tanıtım ürününün olduğu bir sektörde promosyon ürünlerinizin en iyi şekilde sunulması için, doğru baskı yöntemi ile özenle hazırlamaktadır. Promosyon için yapılan harcamalar gider değil, elde edilecek büyük kazançlar için harcanması gereken bütçedir. Hece Promosyon, reklam sektöründe işçiliğin ve cihazların öneminin farkında olan ve kaliteli cihazlarla değerli işlere imza atan şirketlerden bir tanesidir. Değişen baskı tekniklerini yakından takip ederek, tecrübeleri ile büyük işlere imza atmış olan Hece Promosyon, yaptıkları işlerde müşterileri için en iyisini üretmektedir. Ürün baskı videolarımız için : 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

2022 PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZİ

Basılı kataloğumuz veya web sitemizden inceleyebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

button-play

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Genel Müdür

Hakan ALTUN

Follow:
Grafik Tasarımcı

Emin GÜNER

Follow:
MUHASEBE MÜDÜRÜ

İbrahim KAÇMAZ

Follow:
PAZARLAMA SORUMLUSU

Murat GÜNDOĞAN

Follow:
PAZARLAMA SORUMLUSU

Vedat ACAR

Follow:
KURUCU ÜYE

Hüseyin COŞKUN

Follow:
Back to Top
ÜRÜN SEPETE EKLENDİ